MÖBLER / Bord / Bord 15018449
nr 1501 8449
Bord
Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:35:54
100 kr
150 kr
200 kr